Přehled školení v českém jazyce

Úroveň školení 1 přináší všechny nástroje potřebné k tomu, abyste se dozvěděli více a aktivovali dovednosti.                    Zahrnuje vše, co potřebujete v každodenním praktickém životě, a ne učit se ve škole.                               

Každý by měl mít toto školení, nejlépe jako teenager.
 

Stručný přehled úrovní vysokoškolského vzdělávání 2 až 4 a speciální události 

Co je vyhrazeno pro úroveň 2: iniciace lampy, vlákno, speciální ochrana pro „putování“ na energetických úrovních mimo tělo a vývoj energetického těla avatara. Práce s koly / pohybující se čakry. Otevíráme všechny oblasti až po Great Supreme. 

Co je vyhrazeno pro úroveň 3: Aktivace vlastního potenciálu až do nadduše. Práce a ochrana I-Sun. Vytvořte si svůj vlastní SAT vír. Všechno ostatní v kontextu Velkého Nejvyššího. SAT mistrovství a život jako osvícený. Práce na karmě a následný život. 

Co je vyhrazeno pro úroveň 4: Všechno od Velkého Nejvyššího až po Stvořitele Stvořitele Stvořitele. Jeho integrace vytváří individuální kontinuitu napříč cykly stvoření, tj. Žádný konec existence jako jednotlivec na konci „dne“. Aktuálně jsme v „pátém dni“ a blíží se „šestý den“. 

Lze rezervovat samostatně od úrovně 1: 
Technika „práce shora“, tj. Práce od vyššího já. To umožňuje konzultace a energickou práci bez zapojení do osobnosti. Úsilí: 1 den online 

Lze rezervovat samostatně po úrovni 3: Trénink trenéra a učení se o zasvěcení. Obdržíte všechny dokumenty pro školitele. 
Naučíte se všechna zasvěcení kromě zasvěcení lampy. Toto speciální zasvěcení se tam neučí, ale předává se jiným způsobem.

 

Speciální akce: 

Meditační víkend
Zde je představena a vyzkoušena široká škála meditačních technik. Pokud opravdu chcete meditovat intenzivněji, měli byste znát několik technik. Víkend také pomáhá najít nejjednodušší a nejúčinnější jednotlivě. Cílem je být schopen meditovat v jakékoli situaci a nepotřebovat nic zvláštního, dokonce ani ticho. 

Osvícení intenzivní 
Víkend ve zvláštním formátu, na samotě a v tichu. Velmi to zvyšuje zážitek z překračování osobnosti do osvícení. Předpoklad: Ti, kteří se často účastnili bezplatných meditací a jsou duševně i fyzicky zdraví. Obzvláště intenzivní pro každého, kdo obdržel zasvěcení „lamplighting“ (na úrovni 2 tréninku), což je podle starého indiánského názoru zasvěcení (= lamplighting).

© Copyright. All rights reserved. (C) Gerhard K. Pieroth, LWGERHARD@GMAIL.COM 2022