Poradenství a práce od AbovePersonality

Nový a lepší způsob

Problémem jakékoli konzultace je odvození osobnosti, omezení a osobních životních zkušeností konzultanta.

Gerhard podniká v oblasti podnikového a osobního poradenství a koučování od roku 1995. Měl velké zákazníky, jako je Microsoft Europe, ale také rodinné podniky, kde osobní záliby a nelibosti měly mnohem silnější vliv na situaci. Osobnost a její návyky a názory jsou většinou největšími potížemi a způsobují pocit bezmocnosti.

Cesta ven, pokud se omezeními bude dívat z jiného, ​​vyššího úhlu pohledu. Jak ukazuje grafika, Gerhard vypadá od svého Vyššího Já k Vyššímu Já klienta.

To ho prakticky přimělo zůstat mimo jeho osobnost a dívat se dolů na všechny úrovně klienta, počínaje výše uvedenou osobností.

To poskytuje ucelenější obraz o všech vlivech, příčinách, zkušenostech a důsledcích, které nejsou pouze z tohoto života.

Příklad: Matka má opravdu obtížně se chovajícího syna. Vedou ho silné obavy a náhlé výbuchy emocí, poté pláče a cítí se ztracen. Situace v rodině to nemůže vysvětlit. Carolus vidí, že bytost, která je nyní tímto dítětem, zažila v minulém životě zkušenost s brutální vraždou. Navrhuje chování a situace, které mají být vytvořeny, aby se to uzdravilo. Dokáže vysvětlit zvláštní potřeby tohoto dítěte. Nebyla nutná žádná psychoanalýza a stačilo jen 40 minut. Pak byl čas pro matku, což jí pomohlo pochopit, proč k ní a jejímu manželovi přišlo toto dítě. Výsledky pro celou rodinu byly dechberoucí.

Tato relace a všechny výsledky jsou výhradně pro klienta. Klient to může zaznamenat, protože často existuje tolik informací. Nebudu to ukládat, pokud mě o to klient nepožádá. Když pracuji na velmi vysoké úrovni hodně nad tělem, můj mozek si neuloží to, co říkám, a po krátké chvíli bude na relaci jen zlomková paměť.

Cílem je zjistit, co pomáhá. To je individuální velmi odlišné, ale nikdy to nezvedne prst a morální rady.

Gerhard často navrhuje některá cvičení nebo použití energetických nástrojů od společnosti LichtWesen®, protože tyto procesy urychlují.

Na konci má klient jasnou představu, co pomáhá, a cestu alespoň na další půl rok.
Nové pohledy na klienta se často skutečně mění v životě, protože nyní jasně vidí, co pro ně v životě skutečně záleží a co mu dává smysl. 

Axis Megami is selling the consultations in Czech Republic.
 www.lichtwesen.cz
(Pro lidi z Čech je k dispozici snížená cena)

Jak přesně konzultace probíhá

 Konzultant musí jít do svého vyššího já, což znamená být pouze tímto a být mimo osobnost. Poté kontaktuje Vyšší Já klienta a dívá se odtud do proudu klienta.

To dává nový, vyšší a vše včetně pohledu a nejvyšší potenciál pro práci s bezpodmínečnou láskou. 

Později se to budou moci pokročilí studenti naučit 

© Copyright. All rights reserved. (C) Gerhard K. Pieroth, LWGERHARD@GMAIL.COM 2022