Individuální soukromé konzultace a koučování

Život samozřejmě může trvat mnoho nečekaných obratů. To, jak se s tím vypořádáme, závisí na mnoha vlivech, které často nejsou jasné. Gerhard dělá zvláštní druh konzultace, kterou nazývá „prací z výše uvedené osobnosti“. Kromě psychologů, kteří se drží práce s myslí, osobností a chováním, se dívá především na to, z vašeho pravého VY, které byste mohli nazvat vaše vyšší já, vaše duše nebo váš duch. To dává nový a mnohem obecnější pohled. Odtamtud vidí všechny druhy vlivů, kterých si vaše mysl nemůže být vědoma. Rozpuštění poruch je z této vyšší úrovně vědomí snazší a zároveň šetrnější a efektivnější. 
Získáte návrhy a cestu, kterou se máte vydat v následujících měsících, nebo dokonce úplně jinou orientaci pro svůj život, skutečný záměr, o kterém jste nevěděli.

Vzdělávání v pokročilé meditaci

Ve volných pravidelných pokročilých meditacích vás Gerhard vede k zážitkům vašich vyšších úrovní vědomí.

Samozřejmě přichází přání se to naučit a udělat to sami, kdykoli budete chtít.

Když je dohromady dostatek zájemců, jsou nabízeny kurzy, které jdou krok za krokem.

Pro pokročilé meditující nebo jednotlivce, kteří se cítí ztraceni nebo se nechtějí zapojit do veřejného vzdělávání, je možné individuálně přizpůsobené vzdělávání a zasvěcení.

Gerhard je obeznámen s mnoha druhy práce s energií a meditací a může například pomoci najít individuálně nejlepší cestu k větší rovnováze života a vyšší úrovni vědomí. 
Přijďte se svými konkrétními potřebami a dotazy.

Vzdělávací úroveň jedna. Co dostaneš. 

1. Vytvořte vnitřní klid a ticho, uvolnění, nepřítomnost stresu uzemněním, harmonií a zde nyní, místo aby vás odposlouchávali vaše minulé zkušenosti nebo starosti o budoucnost. Existuje přirozený uvolněný stav, který se ve škole neučíme. Začínáme snadnými a snadnými způsoby, jak dosáhnout tohoto stavu přirozeně. Používáme k tomu řadu technik, které zahrnují různé druhy relaxace a meditace. Být v kontaktu s tímto stavem vám pomůže být v kontaktu se svou vlastní vnitřní moudrostí, inspirovat se a doplnit palivo do vašeho těla. 

2. Veškerá intuice a duchovnost nepomáhají, pokud to přirozeně nežijete ve svém každodenním životě. Musí to být ukotveno ve vašem těle. Tradičně k tomu dochází zapálením epifýzy, nyní nazývané technikou EKAM Kriya jógy. Tento krok zahrnuje zahájení EKAM, díky čemuž je to pro vás přirozené. Soustředíte-li se na epifýzu bez úsilí, abyste se oddělili od nevědomých obav a starostí, vaše myšlení bude jasné a snazší budete činit správná rozhodnutí. 

3. Kriya jóga je technika používání vašeho dechu a vědomí k čištění a rozvoji energetického systému vašeho těla. To vám umožní snížit vlivy, které měly předchozí traumatické zážitky na váš dnešní život až dosud, a podporuje to, abyste se zbavili zastaralých a nežádoucích návyků. Výsledkem je svoboda, nerušená vnitřní moudrost a postřehy, které vám pomohou řídit váš život tak, jak chcete. Vycentruje vás a zároveň vás udělá úplnějším. Tento krok zahrnuje zasvěcení Kriya, které stabilizuje tok energie ve vaší páteři, sakrálním, limbickém systému a mozku. 

4. Po této Kriya zasvěcení jste schopni cestovat do těchto svých aspektů, které se nazývají duchovní nebo náboženství mohou nazývat „Bůh ve vás“. To pomáhá dostat se z mnoha dobrovolně stanovených omezení a užívat si jasnou perspektivu.

Jaká je vaše investice 

Abychom udrželi nízké cestovní náklady, probíhá většina školení jednou týdně 1hodinový internetový meeting ZOOM, kde se naučíte nové techniky. Samozřejmě si to musíte procvičit, což trvá asi 15 minut denně. Užijete si svůj každodenní růst. 
Pokud zmeškáte schůzku, můžete se zeptat dalších účastníků. V případě potřeby se konají další online schůzky na speciální témata. 

V prvním kole tohoto školení, které by mělo začít na podzim roku 2021, si za školení a zasvěcení nic neúčtuji, protože chci dát šanci dlouhodobým přátelům. Očekávám zpětnou vazbu od účastníků a tipy, jak vylepšit budoucí školení. 
Očekává se, že budoucí učňovská příprava od roku 2022 bude účtována ve výši 3000 EUR včetně DPH. 

U zasvěcení EKAM a Kriya se musíme osobně setkat dvakrát denně. Pouze u prvního školení, které začne v roce 2021, očekávám, že se skupina sejde a osvobodí mě od nákladů na 2 nezbytná osobní setkání, protože toto první školení pro mě nepřinese žádný příjem. Každý by se měl podílet na pokrytí těchto nákladů.

 

 

Více informací o školení najdete zde.

Brzy bude uveden popis úrovní školení 1 až 4. Ceny školení budou v České republice nižší než v jiných zemích.

 

Education in Zen-Meditation 

Zen is a form of meditation based in Buddhist traditions, that has gained a high reputation. Susanne van Kuijen is a certified and registered Zen-teacher. 
She does group-education and individual education. 

© Copyright. All rights reserved. (C) Gerhard K. Pieroth, LWGERHARD@GMAIL.COM 2022